Výhody hodinového manžela

Hodinový manžel | CZ, jak již bylo vzpomenuto, je výjimečný tím, že oproti jednotlivým řemeslníkům ovládá a je znalý rozličných řemesel, takových, které jsou nejvíce poptávané v domácnosti.

Nemusíte tedy shánět jednotlivé řemeslníky, čímž k Vám do domácnosti nepůjde x cizích lidí, i když v časovém rozestupu. Kdežto hodinový manžel je jednou osobou, a máte-li na něj pozitivní reference, a po první práci budete s jeho službami spokojeni, může se stát pro Vás tzv. rodinným hodinovým manželem. Samozřejmostí u kvalitního hodinového manžela je diskrétnost.

Některé práce je možné si naplánovat dopředu, například vymalování, vytapetování, montáž a demontáž nábytku, posekání trávníku, umytí oken apod. Ovšem u některých to není možné, kdy se nám například kompletně zanese odpad, je špatné těsnění a protéká nám voda. S hodinovým manželem je možné se domluvit i na práci o víkendu či v případě nenadálé situace ještě týž den (odpoledne, večer), pokud zrovna nemá zakázku, nebo není někde mimo město. Hodinový manžel povětšinou nemá pevnou pracovní dobu od – do, na rozdíl od většiny řemeslníků. Samozřejmě však nemůžeme očekávat, pokud bychom mu zavolali třeba po osmé večer, že by ještě za námi ten samý den přijel. Vše však záleží na domluvě, přístupu a vzájemné komunikaci.

V případě zájmu o bližší informace týkající se mých služeb, mě můžete kdykoliv kontaktovat na tel. čísle:( +420 ) 776 112 072       ( T-Mobile CZ ).

Objednávky či dotazy ohledně domluvení termínu prosím zasílejte na emailovou adresu.: 1hodinovymanzel@post.cz 

Nabízíme v lokalitě Ostrava, Karviná, Frýdek – Místek, Bohumín, Orlová, Opava, Havířov a další.