Služby hodinového manžela

Není nad to vědět, že když se Vám v domácnosti něco pokazí, nebo ji budete chtít zvelebit, modernizovat, na koho se obrátit. Rozhodně nevadí, že u Vás doma není nikdo, kdo by si poradil s opravami, montážemi apod.
V každé domácnosti se hodí šikovné, zručné ruce, které si poradí nejen s rozličnými drobnými opravami, které jsou dříve nebo později nutné, ať už v podobě vyčištění odpadu, výměny vodovodních baterií, demontáži nábytku, montáži garnýží, poliček, ale také zvládnutí úklidu a modernizaci bytu, spočívající v umývání oken, věšení záclon, závěsů, vymalování, vytapetování atd.

  • Co si však počít, když zrovna v naší rodině nikdo neoplývá potřebnou dávkou zručnosti?
  • Shánět rozličné řemeslníky, nebo spíše dát přednost jedné osvědčené osobě, která si poradí s širokou škálou prací?

 

Rádi Vám se vším pomůžeme. S čímkoli se na nás můžete kdykoliv obrátit.

T.: (+420) 776 112 072 ( T-Mobile CZ )
E.: 1hodinovymanzel@post.cz 

 

Odborník na řemesla a laik

  • Vždy máme na výběr. To platí i v případě, kdy není v naší domácnosti žádná osoba, která by byla schopna a uměla rozličné práce spojené s chodem bytu. Odborníka si však můžeme zavolat, a využít jeho zručnost a praxe, i v případě, že by pro nás nebyl zas takový problém například vyměnit vodovodní baterii, smontovat nábytek, vymalovat, položit podlahu aj. Ovšem, jak již bylo naznačeno, je lepší se raději obrátit na odborníka, který svému řemeslu rozumí, než zbytečně experimentovat, a poté třeba řešit i havárii v podobě stříkající vody, šmouh na zdech apod.

Řemeslníci a hodinový manžel

  • Snad není nikdo, kdo by ve své domácnosti neřešil například kapající kohoutek, ucpaný odpad, výměnu vodovodních baterií, montáž nového nábytku, vymalování, vytapetování, výměnu podlahové krytiny, posekání trávníku, stříhání živých plotů aj.

Ne každý může být hodinovým manželem

  • Poptávka po službách hodinového manžela je stoupající, a to právě nejen z důvodu jeho širokého záběru, ale také odbornosti, zručnosti, flexibilitě. Ne každý však může být hodinovým manželem. V prvé řadě musí být zručný a znalý rozličných, poptávaných řemesel. Neměl by také tzv. usnout na vavřínech, tj., tak jako nevystačíme se znalostmi, které nabudeme ve škole, ale musíme se neustále vzdělávat a zajímat o nové technologie, postupy v oboru a zaměření, které nás živí, tak i kvalitní hodinový manžel se musí zajímat, orientovat a flexibilně reagovat na měnící se technologie, a to ve všech oborech, pracích, které klientům nabízí, kupříkladu se jedná o nové vodovodní baterie, typy barev na vymalování, druhy tapet a lepidel apod. V neposlední řadě by měl mít hodinový manžel veškeré potřebné nářadí a náčiní pro provedení prací. Aby se nestalo, že k Vám přijede domů, tam zjistí, že mu chybí nějaký typ šroubováku, těsnící materiál apod. a bude se muset vydat do nákupního centra. A samozřejmě, tím, že hodinový manžel komunikuje s klienty, neměl by být žádným bručounem, měl by být také schopen a ochoten nám poradit, odpovědět na dotazy týkající se práce, na kterou jsme si ho zavolali. Kvalitní hodinový manžel také za svoji odvedenou práci ručí, a vždy po sobě před předáním práce uklidí, tj. nezanechá za sebou spoušť, v podobě kusů zdí po vyvrtání, barevných flekanců na zemi po vymalování apod.

V případě zájmu o bližší informace o službách, nás můžete kdykoliv kontaktovat na tel. č.: (+420) 776 112 072 (T-Mobile CZ).

Objednávky či dotazy ohledně domluvení termínu prosím zasílejte na emailovou adresu.: 1hodinovymanzel@post.cz 

Nabízíme v lokalitě Ostrava, Karviná, Frýdek – Místek, Bohumín, Orlová, Opava, Havířov a další.